MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ: HINÇAK, TAŞNAK, ASALA VE PKK’NIN TAŞERONLUĞUNU YAPAN SÖZDE MİLLETVEKİLİNE BU VATANIN HAVASI, SUYU VE EKMEĞİ HARAMDIR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda konuştu. MHP’li Kılavuz sözde ermeni soykırımının tanınması hakkında kanun teklifi veren HDP Milletvekili Garo Paylan’a sert tepki göstererek “Sözde Ermeni soykırımının tanınması hususunda kanun teklifi vererek Hınçak, Taşnak, ASALA ve PKK’nın taşeronluğunu yapıp Türk vatanını kirleten, sözde milletvekili kılıklı Türk düşmanına bu vatanın havası, suyu ve ekmeği haramdır. Bu Türkiye düşmanının Türk vatanındaki tüm hakları elinden alınmalıdır.” dedi.

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

Sözde Ermeni soykırımının tanınması hususunda kanun teklifi vererek Hınçak, Taşnak, ASALA ve PKK’nın taşeronluğunu yapıp Türk vatanını kirleten, sözde milletvekili kılıklı Türk düşmanına bu vatanın havası, suyu ve ekmeği haramdır. Bu Türkiye düşmanının Türk vatanındaki tüm hakları elinden alınmalıdır. Bu terör yandaşı iyi bilmelidir ki şan ve şeref dolu Türk tarihinde tek bir kara leke bile yoktur. Kurdukları terör örgütleriyle kadınları ve yaşlıları diri diri yakıp gençleri baltalarla parçalayan, Azerbaycan’da ve Türkiye’de nice insanımıza katliamlar yapan, üstüne bir de gurur duyan kanlı bir geçmişe sahip olanlar asıl soykırımcılardır. Şanlı ecdadımıza dil uzatmak gafletinde olup Türk vatanını, Türk milletini katliamcı olarak suçlama cüretinde ve ihanetinde bulunanlar tarih ve hukuk önünde hesap vermelidir.

Başa dön tuşu