MHP’Lİ Olcay Kılavuz: Mersin’imizde Türk Gençliği Adına Yapiıan Yatırımlar Oldukça Sevindiricidir

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda konuşma yaptı. MHP’li Kılavuz Mersin’de yürütülen gençlik merkezi, spor salonu, yurt yenilemesi gibi çalışmaları gündemine taşıyarak “580 milyon TL’lik yatırımlar Türk gençliği adına oldukça önemli ve sevindirici projelerdir. Bu projelerden dolayı başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, Sayın Valimiz Ali İhsan Su’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ökkeş Demir’e teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunuyorum.” dedi.

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde: 

Mersin Valiliğimiz ve Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 2022-2023 yıllarında tamamlanması hedeflenen Akdeniz ilçemizde eski yurdun yenilenme çalışması, Huzurkent’e 250 kişilik spor salonu, Akdeniz Gençlik Merkezi, Silifke ilçemizde gençlik merkezi ve bin kişilik spor salonu; Yenişehir ilçemizde 1.500 kişilik erkek, bin kişilik kız yurdu yapımı; Mersin Gençlik Merkezi; Erdemli, Toroslar, Tarsus ve Gülnar ilçelerimizde gençlik merkezi olmak üzere 580 milyon TL’lik yatırımlar Türk gençliği adına oldukça önemli ve sevindirici projelerdir.

 Bu projelerden dolayı başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, Sayın Valimiz Ali İhsan Su’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ökkeş Demir’e teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunuyorum.

Başa dön tuşu