Şanlıurfa TSO’dan ziyaret

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim’i konuk etti. Tarsus TSO’da Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, Yetim’e devam eden yatırım projeleri ve bölgedeki yatırım fırsatlarını anlattı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret etti. Koçak ziyarette Yetim’e faaliyetleri, kentte devam eden yatırım projeleri ve bölgedeki gelişmeleri anlattı. Özellikle kurulmakta olan Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni önemsedikleri belirten Koçak, bu projenin bölge kalkınmasında itici güç olacağını vurguladı. Tarsus OSB’ye civar illerdeki yatırımcıların da ilgi duyduğunu söyleyen Koçak, ‘’Öncelikle doğru bir proje yaptık. Yatırımcıların ciddi ilgisiyle karşılaştık ve halen de bu ilgi devam ediyor. Şu anda boş yerimiz kalmadı genişleme alanıyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Gelen her konuğumuza, her yatırımcıya fırsatlarımızı anlatıyoruz. Bölgemizde devam eden diğer projelerle yatırım açısından önemli bir adres konumundayız. Oda olarak tüm faaliyetlerimizi yeni gelişmelere göre kurguluyor, kendimizi hazırlıyoruz.’’diye konuştu.

Şanlıurfa TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim de bölgedeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve yatırımcılar için önemli hale geldiğini gördüklerini ifade ederek, yoğun çabalarından dolayı Başkan Koçak’ı tebrik etti.

Başa dön tuşu