Tarsus Ziraat Odası Başkanı Avcı’dan Başkan Koçak’a ziyaret

Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret ederek, Tarsus ve bölge için yapacakları ortak çalışmalar ve işbirliği üzerine sohbet etti.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Koçak, Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı’yı konuk etti. Ziyarette deprem felaketi başta olmak üzere gündem ve tarım sektörü üzerine istişarede bulunan Başkanlar, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkması adına nelerin yapılabileceği konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul toplantısında Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen Veyis Avcı, yeni dönemde yapacakları çalışmalardan bahsederken, tarımın sorunları ile ilgili konuları gündeme getirmeye ve takipçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Veyis Avcı’ya ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileten Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak da Avcı’nın yeni dönemini kutlayarak Tarsus ortak paydasında bölgenin ve ülkenin kalkınması için işbirliği çalışmalarını artırarak devam ettireceklerini vurguladı.

Başa dön tuşu